OnePlus Buds Pro 3’ün özellikleri ve görüntüleri sızdırıldı

Bu yılın başlarında global olarak tanıtılan OnePlus Buds Pro 2‘nin ardından şimdi de bu kulaklığın devam modeline dair duyumlar almaya başladık. Duyumcu Onleaks, OnePlus Buds Pro 3′ün tasarımını ortaya koyan sızıntıları paylaştı. Ayrıca bu yeni nesil amiral gemisi kablosuz kulaklığın özellikleri de netleşmeye başladı. Bu sızıntıların test aşamasındaki ürünler üzerinden geldiğini belirtmek gerek.

OnePlus Buds Pro 3, önceki modeline benzer bir şekilde yarı iç kulak yapısına sahip olacak. Ancak yeni model, Buds Pro ve Buds Pro 2‘de bulunan çift renkli tasarımı terk ediyor.

OnePlus Buds Pro 3’ün özellikleri ve görüntüleri sızdırıldı

Kulaklık sapı parlak siyah renkte olacakken silikon uçlar daha mat bir bitişe sahip olacak ve renk tonu biraz farklı olacak. Buds Pro 3‘ün ağırlığı, önceki modele göre daha hafif olup sadece 4,77 gram olacak. Şarj kutusunun tasarımı ise kare şeklinde korunuyor. Kutu IPX4 sertifikasına sahip olurken kulaklıklar IP55 sertifikasıyla geliyor.

Teknik özelliklere baktığımızda, OnePlus Buds Pro 3‘te 10,4mm woofer ve 6mm tiz hoparlör olmak üzere çift sürücü yer alıyor. Kulaklığın 48 db aktif gürültü engelleme kapasitesi bulunuyor. Bluetooth 5.3 desteği, Google Hızlı Eşleme ve çift bağlantı özelliği de kulaklıkta yer bulacak. Kulaklığın enerjisini 520mAh kapasiteli bir batarya sağlarken, her bir kulaklık 58mAh kapasiteli bir pil ile çalışıyor. Aktif gürültü engelleme açıkken 6 saat, kapalıyken ise 9 saat kullanım süresi sunuluyor. Şarj kutusuyla toplam kullanım süresi ise 33 saate kadar çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx