DWF Labs, yaptığı yatırımla yine bir altcoin’i uçurdu!

Son günlerin dikkat çeken piyasa yapıcısı DWF Labs, 226 bin dolarlık UniLend Finance (UFT) satın aldı.

Lookonchain’in yayınladığı bir veriye göre, piyasa yapıcı şirket DWF Labs, UniLend Finance’i portföyüne ekledi. DWF Labs, UniLend Finance’in yerel token’ı olan UFT’de 1 milyon adet alım gerçekleştirdi. Bu alım karşılığında şirketin kasasından 226 bin dolar çıktı.

UFT, DWF Labs’ın yapmış olduğu satın alımın ardından yüzde 20’lik bir yükseliş gerçekleştirdi.

DWF Labs etkisi: yüzde 20’ye yakın bir yükseliş!

Piyasa yapıcı DWF Labs, yeni bir yükselişe etmen oldu. DWF Labs, UniLend Finance’in token’ı olan UFT’de 1 milyon adetlik alım yaptı. 226 bin dolara denk gelen bu alım sonrasında, UFT’nin değeri yüzde 20’ye yakın yükseliş kaydetti.

DWF Labs’ın elinin değdiği kripto para birimleri haber etkisiyle yükseliş yaşıyor. DWF Labs, daha önce benzer hamleleri FLOKI, AMB ve FRONT için de yapmıştı.

Ancak, Coinkolik’in de daha önce ele aldığı verilere göre, DWF Labs’ın satın aldığı veya etkileşime girdiği kripto para birimleri daha sonrasında yüzde 50’den fazla düşüş yaşıyor.

UFT, AMB’de yaptığı satın alım sonrası projenin yükselişe geçmesine yol açmıştı. AMB, DWF Labs haberlerinden saatler sonra büyük bir çöküşe imza attı ve yüzde 50’den fazla değer kaybetti. Benzer hareketler, FRONT ve FLOKI tarafında da görüldü. Bu nedenle UFT’deki yükselişin yapay olup olmadığı merak konusu oldu.

UFT’nin yükselişini sürdürmesi halinde, 0,25 dolar direncine temas gerçekleşebilir. Bu direncin kırılması halinde UFT, 0,2650 dolara kadar yükseliş yaşayabilir.

Yüksek riskli kripto para birimleri arasında yer alan UFT, düşüşe geçmesi halinde 0,22 dolar desteğini test edebilir. Bu destek bölgesinin kırılması, UFT fiyatını 0,20 dolara kadar düşürebilir.

CoinMarketCap verilerine göre, UniLend Finance, yaklaşık 7 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Projenin toplam piyasa değeri ise 23 milyon dolar seviyesinde. Verilere göre, dolaşımda 31 milyondan fazla UFT yer alıyor. DWF Labs ise 1 milyon UFT satın aldı. Bu miktara göre, DWF Labs, UFT’nin en büyük sahiplerinden birisi haline geldi.

UniLend Finance, Binance gibi büyük borsalarda da yer alan bir merkeziyetsiz finans projesi olarak dikkat çekiyor. Proje, düşük piyasa değeri ve yüksek volatilitesi nedeniyle riskli varlık sınıfında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx