Caner Erkin’den Şükran Ovalı’ya: İyi ki peşinden koşmayı bırakmadım aşkım!

Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş formaları giyen Caner Erkin ile son olarak Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Yargı’da rol alan Şükran Ovalı, Ocak 2017’de nikâh masasına oturmuş, Ağustos 2018’de Mihran Ela adını verdikleri kızlarını kucaklarına almışlardı.

Arda Turan’ın teknik direktörlüğünü yaptığı Trendyol 1. Lig ekiplerinden Eyüpspor’da top koşturan deneyimli futbolcu ile güzel oyuncu, evliliklerinin 7’nci yıl dönümünü Instagram hesaplarından paylaştıkları mesajlarla kutladılar.

“GÖNLÜMÜN EFENDİSİ”

Nikâh töreninden video yayınlayan Şükran Ovalı, “Canım sevgilim 2 Ocak 2017’de iyi ki ‘evet’ dedik. İyi ki kızımın babası, gönlümün efendisisin. Bir ömre sığsın aşkımız. Sağlıkla, aşkla, huzurla, geçsin zamanımız. seni çok seviyorum” mesajını yazdı.

“SANA ÇOK AŞIĞIM”

Eşinin romantik paylaşımına cevap veren Cener Erkin, “İnşallah sevgilim. Sana çok aşığım. Hayatımızın sonuna kadar mutlu, huzurlu, sağlıkla kalalım” ifadelerini kullandı.

“İYİ Kİ MİHRAN ELA’MIZIN ANNESİSİN”

Yıldız futbolcu, kendi Instagram hesabından yer verdiği videoya, “Aşkım benim iyi ki peşinden koşmayı bırakmadım. Hayatımın anlamısın, bir ömür beraber olalım. İyi ki Mihran Ela’mızın annesisin. Hep senin yanında, arkanda, en yakınında olacağım. Seni çok seviyorum dünyam” notunu düştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx