WhatsApp’ın beklenen özelliği kullanıma sunuldu

Meta, ‘WhatsApp’ kullanım tecrübesini bir üst düzeye çıkarmak için yeni özelliğini test etmeye başladı. buna nazaran artık kullanıcılar, WhatsApp hesaplarına bağlı aygıtlar için isim değişikliği yapabilecek.

WHATSAPP, BAĞLI AYGITLAR İÇİN İSİM DEĞİŞİKLİĞİ İMKANI SUNUYOR

ShiftDelete’in haberine nazaran; geçen günlerde işletme hesapları için masaüstü yazılımında kapak fotoğrafı oluşturma özelliği ortaya çıkmıştı. Yeni özelliğin yakın vakitte yayınlanacak güncellemeyle geleceği kestirim ediliyor.

İşletmeler, birden fazla aygıt ile WhatsApp hesaplarına bağlanma özelliğini uzun müddettir kullanıyor. Bu özelliği daha kullanışlı hale getirmek isteyen Meta, Android ve iOS uygulamaları için isim değiştirme imkanı sunmaya başladı.

Geçen haftalarda işletme hesaplarına isteğe bağlı abonelik özelliği sunan WhatsApp, Premium kullanıcılarına 10 farklı aygıt ile bağlanma imkanı tanıyacak. İşletmelere özel link de sunulacağı sızdırılan ayrıntılar ortasında yer alıyor.

MÜŞTERİLER GÖREMEYECEK

Bağlı aygıt isimleri, müşterileri tarafından görüntülenemeyecek. WhatsApp, hem iOS hem de Android için Bağlı Aygıtlar özelliğiyle birlikte yenilenmiş arayüz ile kullanıcıların karşısına çıktı. Yeni özellik, şimdi yalnızca beta kullanıcılarına sunuldu.

Bağlı aygıtlarda isim değiştirme özelliğinin gelecek haftalarda tüm işletme hesapları için kullanılabilir hale geleceği varsayım ediliyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.