Ünlü müzikçi Adele, Sylvester Stallone’un konutunu satın aldı

Ünlü İngiliz müzikçi Adele, aktör Sylvester Stallone’un Beverly Hills’teki lüks malikanesini yaklaşık 900 milyon TL’ye (58 milyon Dolar) satın aldı.

34 yaşındaki müzisyen ve müzikçi Adele, 900 milyon TL’ye satın aldığı yeni meskeninin önünde 40 yaşındaki spor menajeri erkek arkadaşı Rich Paul ile memnunluk pozu verdi.

Daily Mail’in haberine nazaran, lüks malikane 18.587 metrekare, Richard Landry tarafından tasarlandı, sekiz yatak odası ve 12 banyosu var.

Rich Paul, Adele…

Mülk, 3.5 dönümlük bir arazi üzerinde ve Lisa Vanderpump ve Rod Stewart’ın evvelce ikamet ettiği mahallede yer alıyor. Mesken 1994 yılında inşa edildi.

Gösterişli malikanede sauna, buhar odası, teraslı ofis, iki ebeveyn banyolu yatak odası, şef mutfağı, spa, havuz ile iki katlı bir misafirhane de bulunuyor. Bunların dışında profesyonel bir sinema salonu, spor salonu, sekiz otomobillik bir garaj ve hava filtreleme sistemli puro odası da yer alıyor.

UZUN VAKİT SATAMADI

Hollywood yıldızı Sylvester Stallone, 90’lı yıllarda satın aldığı malikanesini başlangıçta 110 milyon dolara satışa çıkarmıştı, fakat alıcı bulamadı. Geçtiğimiz mayıs ayında ise fiyatı 85 milyon dolara indirdi.

Sylvester Stallone…

Ailesiyle birlikte Florida’ya taşınan 75 yaşındaki aktör, ağustos ayında 85 milyon dolar olan mülkü tekrar satışa çıkardı ve Ekim ayında fiyatı 80 milyon dolara düşürdü. Tekrar alıcı bulamayan Stallone, sonunda konutu 58 milyon dolara Adele’e satmak durumunda kaldı.

 

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.