Seda Sayan’dan Genç Kocaya Kur! Sahnede Bakın Nasıl Kendinden Geçti? “Yaşlandıkça Baş Gitti”

Eşi Çağlar Ökten ile magazin gündeminden düşmeyen Seda Sayan, uzun balayı sonrası Türkiye’ye döndü. Çift işlerinin başına geçerken, Sayan’ın sahnede müzik söylemesi toplumsal medyanın gündemine düştü. Eşinin sahnesine çıkan Sayan, bir müziğini seslendirirken adeta kendinden geçti. O anlar ise espri konusu oldu.

SEDA SAYAN’DAN TEKRAR OLAY HAREKETLER

Kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile evlenen 59 yaşındaki Seda Sayan, adeta gençlere taş çıkarıyor. Ortadaki yaş farkına karşın memnun bir beraberlik yaşayan çift yaz tatillerini yurt dışında geçirdi. Hollanda, Paris, Yunanistan ve İsviçre’ye giden ikili soluğu tekrar Türkiye’de aldı. Her anlarını toplumsal medya hesaplarından paylaşan karı koca bazen övgü alırken, bazense yaş farkından ötürü tenkit yağmuruna tutuldular.

ŞARKI SÖYLEYİM DERKEN TOPLUMSAL MEDYANIN LİSANINA DÜŞTÜ

Eşi Çağlar Ökten’i yerde dinlemeye giden Seda Sayan, küçük elbisesi ile dikkatleri üzerine çekti. Daha sonra sahneye çıkan Sayan müzik söyledi. Müzik söylerken kendinden geçen Seda Sayan’ın o halleri ise toplumsal medyanın lisanına düştü. Adeta müzikle kur yapan Seda Sayan, eşine de aldırış etmeden müziğini söyledi. Eşi ise ardında onu izlemekte yetindi.

GENÇLEŞME SÜREÇLERİYLE DEĞİŞİK BİRİNE DÖNDÜ

Yaptığı estetiklerle gündemden düşmeyen Seda Sayan, gençleştirme süreçlerini son periyotlarda sıklaştırdı.

Boyun, bel bacak yanak üzere çok sayıda gençleştirme süreci yapan Seda Sayan, bunlarla da yetinmedi. Fotoğraf paylaşırken filtrede kullanan Seda Sayan, 20’li yaşlarını aratmadı.

SEDA SAYAN SAHNEDE KENDİNDEN GEÇTİ

Eşi Çağlar Ökten ile ortasındaki taş farkın aldırış etmeyen Seda Sayan 7. evliliğinde mutluğu buldu. Eşi ile keyifli günler geçiren Seda Sayan, sahnede müzik söylerken de bunu muhakkak etmeyi ihmal etmedi. Daima eşinin bulunduğu yerde gidip yanında olan Seda Sayan bu kere sahneye çıktı.

Karagözlüm müziğini okuyan Sayan, resmen kendinden geçti. O anlar ise kameralara yansıdı. Seda Sayan’ın o manzaralarına ise , “Kendini 18lik sanıyor buda” “Eşi bakmamış yalniz” “Yaşlandıkça baş gitti bunun” üzere çok sayıda yorum geldi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.