Game Invest Teşebbüs Sermayesi Yatırım Fonu iştirak hisseleri ihraç ediliyor

Tera Portföy Genel Müdürü Oğuz Büktel: “Oyun ekosistemindeki yüksek büyüme potansiyelli start-up projelerini ve yatırımları pahalandırmak üzere kurduğumuz Game Invest Teşebbüs Sermayesi Yatırım Fonu’muz bu dalda deneyimli bir yatırım komitesi ve müracaat şurası üyeleri rehberliğinde yatırımlarına başlayacak. Bir müddettir yaptığımız tanıtım çeşidi boyunca kurumsal işbirliklerimiz kapsamındaki şirketler, melek yatırımcı ağları ve nitelikli yatırımcılarımızdan aldığımız ağır ilgiden ayrıyeten gurur ve heyecan duyuyoruz.

180 milyar dolarlık büyüklüğe sahip oyun sanayisinin, yakın bir gelecekte Metaverse, NFT oyunları ve oyun token’larıyla birlikte 1 trilyon dolara ulaşması bekleniyor. Tüm dünyada oyun oynayan insan sayısı, oyuna ayrılan vakit, para ve oyun sayısındaki süratli büyüme ivmesi tüm yatırımcıların dikkatini çekiyor. Türkiye’nin son yıllarda kıymetli yatırımlar aldığı ve hepimiz gururlandıran ‘Unicorn’lar çıkardığı bu dalda, gençlerimiz tarafından üretilmiş, bekleyen daha pek çok hoş fikir ve projelere yatırım fırsatı var.

Tera Portföy, Game Invest Teşebbüs Sermayesi Yatırım Fonu ile yurtiçi ve yurtdışından stratejik iştirakler, işbirlikleri ve nitelikli yatırımcı portföyü üzerinden bu yüksek potansiyelli projelere ve takımlara yatırım yapacak, start-up’tan exit’e takviye verecek ve Türkiye’den yeni Unicorn’lar çıkarmak için çalışacak.

2022 ve sonrasında bu yatırımı öbür teşebbüs sermayesi yatırımlarımız ve fonlarımızın izleyeceği bilgisini paylaşmaktan ve ülkemizin oyun ve teknoloji dalı alandaki gelişimine katkıda bulunmaktan son derece memnunuz.”

Cazip oyun bölümü yatırım fırsatı için Game Invest Teşebbüs Sermayesi Yatırım Fonumuzun iştirak hisselerini ihraç ediyor ve 7-8-9 Haziran tarihlerinde nitelikli yatırımcılarımızdan gelecek talepleri topluyoruz.

Yatırımcılarımız ayrıyeten ayrıntılı fon ve yatırım bilgilerine, şirketimiz (www.teraportfoy.com) ve Game Invest (www.gameinvest.com.tr) kurumsal web siteleri ve KAP (www.kap.org.tr) aracılığı ile ulaşabilirler.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.