Galatasaray’dan kaleye sürpriz transfer!

Kiralık kaleciler Okan Kocuk Giresun’da, Batuhan Şen de Menmen’de düzgün bir dönem geçirseler de Galatasaray ‘ın kaleci transferi konusunda çalışmalarının sürdüğü öğrenildi. Sarı-Kırmızılı kulübün listesinde birinci sırada yer alan isim hiç yabancı değil. Cim Bom 1. Lig ekibi Altınordu’nun 24 yaşındaki kalecisi Ali Emre Yanar’ı listesine aldı.

1.90’lık eldiven için Galatasaray’ın yanı sıra birçok kulüp daha devrede. Bunlardan biri Danimarka’dan Nordsjaelland. Türkiye’den şu ana kadar Konyaspor ‘un 450 bin Euro, Başakşehir’in 500 bin Euro teklifle Altınordu’nun kapısını çaldığı öğrenildi. Sarı- Kırmızılılar ise 750 bin Euro’ya bu transferi bitirmeyi hedefliyor.

Görüşmeyi Ayhan Akman yaptı

Altınordu’nun Ali Emre için 1.4 milyon Euro istediği, Galatasaray ismine görüşmeleri şahsen Ayhan Akman’ın yürüttüğü, gelen haberler ortasında. Ayhan Akman, geçtiğimiz günlerde Galatasaray’ın altyapısında vazifeye başlamıştı. Alt ligleri yakından takip eden Ayhan hocanın, dış transferde Florya’ya kazandırmak istediği birinci isim de Ali Emre Yanar oldu. Genç eldivenin, bilhassa de Muslera sonrası devir için düşünüldüğü, transferin gerçekleşmesi halinde deneyim kazanması ismine tekrar kiralanabileceği tabir ediliyor. (Fanatik)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.