First Lady’ler doruğa damga vurdu

Almanya’da gerçekleşen G7 Tepesi’nden Rusya’ya karşı birlik iletisi çıkarken, G7 önderleri kadar eşleri de gündem oldu.

Rusya ile Ukrayna ortasındaki savaş aylardır devam ederken dün G7 ülkelerinin başkanları Almanya’da bir ortaya geldi.

Zirvede Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin’e karşı birlik bildirisi verilirken, G7 önderleri de Rus başkanla alay etti. O anların yanı sıra, tepeye First Lady’lerin buluşması da damga vurdu.

G7 önderlerinin eşleri biatlon atletleriyle tanıştı

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un eşi Brigitte Macron ve İngiltere Başbakanı Boris Johnson’ın eşi Carrie Johnson doruğun kuşkusuz en dikkat çeken isimleri oldu.

44 yaşındaki Cumhurbaşkanı Macron’un 69 yaşındaki eşi Brigitte, Garmisch-Partenkirchen yakınlarındaki bir dağ kasabasında İngiliz First Lady Carrie Johnson’u öperek karşıladı.

Almanya Başbakanı Olaf Scholz’un eşi Britta Ernst ve Avrupa Kurulu Lideri Charles Michel’in ortağı Amelie Derbaudrenghien de yer aldığı davetliler evvel bir küme genç biatloncuyla tanıştı. Burada bol bol fotoğraf çekildi.

Brigitte Macron tepeye pudra mavisi bir ekip ile katılırken, beyaz spor ayakkabılarıyla spor şık biçimini gösterdi. Johnson ise klasik beyaz bir bluz ve siyah düz paça pantolon kombiniyle daha sade bir görünüm seçti. Johnson, nude rengi stilettolarıyla görünümünü tamamladı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.