Eski sevgilisi Ronaldo’yu anlattı

Şu sıralar Manchester United’da top koşturan dünyaca ünlü ffutbolcusu Cristiano Ronaldo’nun 2007 yılında birlikte olduğu ünlü İngiliz model Gemma Atkinson, İngiltere’de katıldığı bir radyo programında ünlü futbolcu ile bir arada olduğu periyoda dair dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“Randevular rahat geçiyor”

Portekizli süperstar ile 2007 yılında sevgili olan ünlü model Atkinson yaptığı açıklamada, Ronaldo’nun gazeteciler tarafından takip edilmekten bıktığını söyledi. Gemma, o nedenle konutta buluştuklarını belirterek, “Benim konutuma gittik, çay içtik ve “Sadece Aptallar ve Atlar”ı izledik. Gerçekten” dedi

Ronaldo’nun daha birinci buluşmada dizi izlemesi karşısında şaşkınlık yaşadığını belirten Atkinson, “Şimdi ilgilenip ilgilenmediğini bilmiyorum ancak bundan zevk alıyor gibiydi” dedi.

Gemma, “Gerçekten göz alıcıydı” diyerek Ronaldo’nun bu davranışıyla dalga geçti.

“Para teklif ettiler”

Atkinson ayrıyeten, Ronaldo ile münasebeti hakkında konuşması için magazin mecmualarında gelen büyük para tekliflerini reddettiğini söylerken, “Ayrıldığımızda onun hakkında konuşmam için çok fazla para teklif edildi lakin ben bunu reddettim” sözlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.