Eski Beşiktaşlı Allan McGregor, 40 yaşında mukavele yeniledi

Beşiktaş’ın eski kalecisi Allan McGregor, 40 yaşında yeni mukavele imzaladı ve 1 yıl daha mesleğine devam etme kararı aldı.

Veteran kaleci Allan McGregor, Rangers ile 1 yıl daha mukavele imzalayarak eldivenleri bırakmamaya karar verdi. 40 yaşındaki oyuncunun son mukavelesi dönem sonunda bittiği için emekli olacağı istikametinde spekülasyonlar vardı.

Ancak, Rangers’ın Avrupa Ligi finaline yükselmesine yardımcı olduktan sonra seçeneklerini kıymetlendiren McGregor, İskoç grubuyla 1 yıl daha devam etme kararına vardı.

İmza sonrası konuşan tecrübeli file bekçisi, “Açıkçası çok mutluyum. Geçen dönemin sonunda çok fazla maç vardı ve bunlara konsantreydim. Birkaç haftadır tatildeyim ve mesleğim hakkında düşünme fırsatım oldu. Birçok beşerle konuştum ve herkes mümkün olduğu sürece oynamamı söyledi. Ben de bu biçimde düşünüyordum ve işte buradayız” dedi.

Rangers altyapısında yetişen ve 2006-2012 yılları ortasında Rangers kalesini koruyan McGregor, 2012’de Beşiktaş’ın yolunu tutmuştu. Siyah beyazlılarda 1 dönem forma giyen başarılı kaleci, akabinde Hull City ve Cardiff formaları giydi.

2018’de tekrar Rangers’a dönen McGregor, İskoç grubu için 469 maçta forma giydi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.