BingX’den 10 Milyon Dolarlık Yardım Fonu

Oluşturulan bu fonun maksadı, dünyanın çeşitli bölgelerinde hayırsever, kamu faydasına ve afet yardımı alanlarında faaliyet gösteren derneklere takviye sağlamak.

“Kripto paralardan daha fazla son yıllarda bu kadar süratli büyümeye sahip bir teknoloji ya da akla gelebilen her hangi bir sıkıntıya yönelik tahlil sağlayabilecek öteki bir potansiyel yok. İnsanı yardım teşebbüslerini direkt destekleme uğraşımızla finansal sistemleri daha kapsamlı hale getirerek kıymet aktarabileceğimizi umuyoruz.” Elvisco Carrington, Halkla Münasebetler ve Bağlantı Yöneticisi, BingX

Aktif olarak 2019’dan beri hayırseverlik anlayışla ulaşabildiğimiz her alanda yardım programlarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’de ağaçlandırma, Asya’da kan bağışı ve etraf muhafaza, Vietnam’da insani yardım ve Palawan ve Leyte için afet yardımı üzere faaliyetlerde bulunmaktan ötürü gurur duyuyoruz.

BingX ailesi olarak farklı pazarlarda, global bir kullanıcı topluluğuyla, tüm dünyada açık, kapsayıcı alakalar geliştirmeye ve oluşturmaya devam edeceğiz.

Dünyanın Başkan Toplumsal Ticaret Borsası BingX

2018 yılında kurulan BingX, 3 milyondan fazla kullanıcısı olan dünya çapında 100’den fazla ülkeye spot, türevler ve kopya alım satım hizmetleri sunan ve bünyesinde 500’den fazla kripto varlığı bulunduran bir kripto toplumsal ticaret borsasıdır. BingX, kullanıcılarını inançlı, kolay ve şeffaf bir formda uzman traderlarla buluşturur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.