Acun Ilıcalı’dan Batuhan’ın annesine sert sözler! ‘Kim oğlunun hakkını yemiş’

Survivor All Star 2022, dün akşam büyük finaliyle sona erdi.

6 aylık şiddetli serüvenin sonunda dün akşam gerçekleşen SMS oylamasında rakibinden daha fazla oy alarak şampiyon olan isim Nisa Bölükbaşı oldu.

Batuhan Karacakaya’nın annesi, oğlunun üçüncü olması üzerine çılgına döndü ve toplumsal medya hesabından olay yaratacak paylaşımlarda bulundu.

Survivor All Star’da şampiyon Nisa’nın olması sonrasında Acun Ilıcalı, Survivor Ekstra’ya konuk oldu.

Acun Ilıcalı, Batuhan’ın annesinin kendisi ve Survivor hakkında yaptığı açıklamalara sert çıktı.

“Kim oğlunun hakını yemiş”

Ilıcalı “Batuhan mektup falan yazacakmış çıksın yazsın o mektubu bekliyorum yanıtını vereceğim. Kim oğlunun hakkını yemiş?” diyerek reaksiyon gösterdi.

Batuhan’ın annesinin söylediği kelamlar:

“Oğlumun hakkını yiyenler haklarında boğulsun. On gündür her yere yazdım. Çırpındım oğlumun tekrar hakkı yenecek dedim. Karşılık bulamadım. Ben kimim ki, Duyduklarım beni kahrediyor. Oğlum yalnızca hak dediği için iki yıldır kaybettik. Hala her yeri ağrıyor. Gitti oğlumun emekleri.”

“Nisa Batuhan’dan 3 kat fazla oy aldı”

Acun Ilıcalı, konuşmasının devamında şu sözleri kullandı:

“Nisa Batuhan’dan 3 kat fazla oy aldı. Batuhan’ın hakkı yenmedi sağ olsun annesi hakkımız yendi vs dedi ya senin ne hakkın yenmiş nerede oy nerede? Annesine sevgiler tekrar de lakin Nisa’nın oyu 3 katı. Kim oğlunun hakkını yemiş? Batuhan sen çıktığın her oylamada elenmişsin. Elendiğinde de Ayşe iki katıydı.

Kendisini severim lakin bu kadar hırs yapan arkadaşımız aslında yanılgıyı nerede arıyorsa hırs yapmasında. Noter var. Her oylamada elenmişsin hakkım yendi demişsin. Buradaki husus şu; emeğimizi töhmet altında bırakmasına müsaade vermem. Daha evvel bu türlü saçma argümanlar eden bir bayanı da dava ettim çatır çatır da kazandım. Namusumuza lisan uzatanı affetmem. Bu kadar kişinin emeğini lisan uzatılmasına müsaade vermem. “Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.