4 aylık evli Müge Anlı’dan üzen haber! Bakın evliliğine dair ne karar aldı? Kimse beklemiyordu

MÜGE ANLI’DAN EVLİLİĞİNE DAİR ŞAŞIRTAN KARAR

Türkiye’nin en çok izlenen programını sunan Müge Anlı, mesleği kadar son vakitlerde özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Anlı, yıllar sonra tekrardan evlenme kararı aldı.

Kararını sevenlerine kendi programında açıklayan Anlı, herkesi sevindirmişti. Düğününü basından uzak gerçekleştiren Müge Anlı, özel güne dair paylaşım yapmadı. Yakın dostları ve arkadaşlarının katıldığı bir merasimle dünyaevine giren Anlı, düğüne dair herkesi üzen bir karar aldı.

DÜĞÜN PAYLAŞIMI BEKLEYEN SEVENLERİNİ ÜZDÜ

Sevenleri Anlı’nın düğününe dair paylaşım yapmasını beklerken, savlara nazaran başarılı sunucunun özel hayatın saklılığına değer verdiği için paylaşım yapılmasına sıcak bakmadı. Düğününe katılanlara da bu mevzuda ihtar yaptığı argüman edilen Anlı’nın paylaşım yapmayacağı söylendi.

“MÜGE ANLI RAHATSIZ”

Gazeteci Arif Hür, Müge Anlı’ya dair şaşırtan bir yazı kaleme aldı. Müge Anlı- Şinasi Yüzbaşı evliliğine dair şunları yazdı:

“Özel hayatın saklılığına kıymet veren Müge Anlı’nın düğün fotoğraflarını toplumsal medya üzerinden paylaşmayı düşünmediği söz edildi. Anlı’nın toplumsal medyadaki bilgi kirliliği ve dezenformasyondan rahatsız olduğu da biliniyor”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.